Які переваги має читання трилерів?

Які переваги має читання трилерів?

Ви можете подумати, що читаєте просто для задоволення, а читання хорошої книги в жанрі трилер має бути приємною розвагою. Але ви отримуєте від цього набагато більше, ніж можете собі уявити. Читання трилерів може принести вам безліч несподіваних переваг!

Коли ви відкриваєте трилер, ви маєте чітке уявлення про те, що вас чекає. Хороший трилер хапає вас за горло, тягне за собою і не відпускає, поки історія не закінчиться. А іноді навіть після цього не відпускає.

Він змушує ваше серце калатати, ваші легені тріпотіти, і ви навіть можете спітніти. Але крім акуратного маленького серцево-судинного удару, що ще ви отримаєте від цього?

Психічна стимуляція

Читання трилерів, детективів та інших видів гостросюжетної літератури забезпечує розумове тренування, стимулюючи різні ділянки мозку. Численні дослідження показують, що коли ви читаєте, ваш мозок обробляє слова таким чином, що ви потрапляєте у віртуальний симулятор, переживаючи події книги так, ніби вони відбуваються насправді. Книга Балтиморів, наприклад, являє собою трилер та психологічний роман, що ще більше занурить вас в події, які там відбуваються.

Зняття стресу

Хоча це може здатися суперечливим, але коли ви читаєте трилери — історії, сповнені напруги, які змушують ваше серце битися швидше, а м’язи шиї стискатися, — ви вивільняєте стрес.

Уявіть собі, що це м’яч від стресу для вашого розуму. Ви стискаєте м’яч, що призводить до напруження м’язів, але коли ви розслабляєтесь, відбувається ефект зняття стресу.

Коли ви читаєте, у вас виникають деякі фізіологічні реакції, але переживання є вікарними. Ці події не відбуваються з вами, хоча ваш мозок реагує так, ніби вони відбуваються.

Наприкінці книги ви отримуєте катарсис — очищення, звільнення, подібне до корисних наслідків фізичних вправ, що робить зняття стресу ще однією бажаною і несподіваною перевагою.

Людський зв’язок

Причина, з якої ми любимо трилери, які пропонує інтернет книгарня, полягає в тому, що вони підтверджують цінність, яку ми, як люди, дійсно потребуємо підтвердити. Що герої — люди, які роблять складний вибір і жертвують собою заради блага інших — є цінними членами суспільства. Трилери посилюють цей важливий меседж для кожного. Якщо автори зможуть писати справді драматичні та чудові трилери, можливо, це зможе змінити ставлення людей і нагадати їм, наскільки важливо, щоб ми іноді відкладали свої особисті інтереси на другий план заради блага інших. Саме цього популярні автори намагаються навчити дітей та дорослих в історіях, які вони розповідають.