Як почати заробляти в Інстаграм?

Як почати заробляти в Інстаграм?

Сучасна молодь усе більше реєструється в месенджерах, один із популярних — Інстаграм, де можна викладати пости, фото, записувати сторіз. Як правильно вести сторінку, залучити підписників і заробляти на цьому, потрібно розібратися.

Заробіток для новачків

Отримання грошових коштів за активні дії в соцмережі. Замовник платить за проставлення оцінки «подобається», за підписку на інші акаунти. Досвід не потрібен, робота не складна, але і прибуток невеликий.

Адміністратор акаунта

Рекомендується пройти спеціальні курси, щоб освоїти цей вид заробітку.

Вести можна кілька сторінок одночасно. Розкрутка Інстаграм включає:

  • написання, редагування постів;
  • викладання, обробка фотографій, відео на відповідну тему;
  • складання контент-плану;
  • зворотний зв’язок із підписниками;
  • просування профілю, пропозиція нових ідей.

Ведення блогу та реклама

Підійде для активних діячів, яким є що розповісти світові: про своє хобі, роботу, відпочинок. Виберіть тему, яку добре розумієте і створіть корисний контент. Щоправда, заробити вийде тільки якщо буде понад десять тисяч підписників.

А також можна рекламувати продукт із готовою публікацією від рекламодавця на своїй сторінці. До деяких блогерів шикується черга з рекламодавців, готових платити гроші за просування бренду. Залежить це від популярності акаунта, кількості живих підписників. Звичайно, для отримання відчутного доходу, роботі в Інстаграм доведеться приділяти багато часу, тому легше замовити послуги комплексного інтернет-маркетингу в digital-студії.

Просування акаунта

Просування акаунтів також є видом заробітку в Інстаграм. Для цього потрібні такі фахівці, як фотографи і копірайтери. Знадобиться досвід ведення нових профілів для просування чужого акаунта. До вас звертатимуться ті, хто не розбирається в розкручуванні соцмереж і потребує грамотної допомоги. Плюсом буде портфоліо з уже виконаними роботами, які можна надати замовнику для прикладу.

Додатковий дохід на консультаціях

Правильна подача інформації, в якій ви добре розбираєтеся, здатна принести прибуток. Це дає можливість організувати платні консультації та заробляти на цьому. Насамперед потрібно вивчити цільову аудиторію і взаємодіяти з нею, з’ясувати вподобання. Для більшого залучення підписників частіше викладайте безкоштовні пости з корисною інформацією, ігри, акції. Створіть портфоліо з відгуками.

У статті перераховано кілька способів заробітку в Instagram, вибирайте відповідний для вас. Але якщо проявити винахідливість і фантазію, можна придумати свій метод прибутку в соціальній мережі і зробити його головним джерелом доходу.