Все для свічок: ассортимент та переваги

Все для свічок: ассортимент та переваги

Для виготовлення свічок вам знадобляться досить прості інгредієнти: віск, гніт та форма. Цього буде достатньо для того щоб зробити просту свічку, яка буде освітлювати дім за відсутності електрики. Однак, як і в будь-якому іншому хобі, дізнаючись деталі та нюанси, можна значно розширити свої інтереси та зануритись в цікавий світ. До того ж, ні для кого не секрет, що різноманітні свічки здатні також створити приємну атмосферу, що подарує вашому дому затишок та спокій, якого іноді так бракує.

Тож, якщо ви захотіли зробити свою першу свічку: візьміть будь яку форму для цього (в ідеалі прозору), закріпіть на її дні гніт та залийте все це розтопленим воском. Але якщо хочете більшого — ми рекомендуємо додавати також різні барвники та ароматизатори, гратись з формами, складом, використовувати різні гноти. В загальному — не обмежувати свою фантазію та розвивати майстерність.

Все для виготовлення свічок

Набір для виготовлення свічок має складатись з основних інгредієнтів необхідних для цього, про які ми вже говорили: віск, гніт, ароматизатор, барвник і форма. Однак, для того щоб виготовити свічку, яка буде довго горіти, надавати приємної атмосфери в домі, варто дещо заглибитись в нюанси цієї справи. Для прикладу, початківці часто стикаються з цілим рядом проблем.

Вибір свічкової маси (або ж основи з якої виготовляється свічка). Найчастіше це можуть бути різні види восків, парафін, гель чи насипний наповнювач. Обирати їх варто виходячи з форми, яку ви плануєте використовувати, особистих побажань та майбутніх характеристик свічки.

Також варто уважно підійти до вибору гноту. Адже його правильний розмір, відповідно до діаметру свічки, забезпечує її правильне горіння, щоб гніт не коптив, а свічка не “захлинулась”. Але зауважимо, що різні варіанти восків мають різну температуру плавлення, що теж впливає на вибір гноту.

І окремо згадаємо додаткові компоненти, що додають у свічку — барвники, ароматизатори та інші наповнювачі. Деякі з них можуть змінювати характеристики горіння, що необхідно брати до уваги підбираючи інгредієнти.

В нашому інтернет магазині ви знайдете:

  • парафін та гелевий наповнювач свічки;
  • гніт;
  • різноманітні варіанти форм;
  • ароматизатори;
  • свічкові барвники;
  • натуральні воски та вощину;
  • все для гелевих та насипних свічок.

В якості ароматизаторів та барвників використовуються спеціалізовані продукти, які підходять саме для свічок. Вони мають масляну чи воскову основу, оскільки інші варіанти в свічці просто не спрацюють. Також особливу увагу приділяйте ароматизаторам. Їх підбір важливий для майстра, не лише тому що аромати є дуже індивідуальним питанням. В процесі приготування та використання свічки нерідко ароматизатор змінює свій запах, тому важливо обрати для цього якісний продукт.

Купити набори для виготовлення свічок

В інтернет магазині aromasoap.com.ua ви можете знайти та купити все необхідне для виготовлення свічок. Незалежно від вашого досвіду, навіть якщо ви досвідчений майстер чи новачок, в нашому каталозі представлені професійні компоненти для цього хобі, які допоможуть у виготовленні якісного товару.