Весінньо-літня колекція Twin Set 2022 року, про яку потрібно знати

Весінньо-літня колекція Twin Set 2022 року, про яку потрібно знати

Трикотажні речі twin set розійшлися всім світом, оскільки вони приємні на дотик, красиві, чарівні та дуже жіночі. Ця марка встигла сподобатися мільйонам жінок, оскільки речі коштують відносно доступно, проте вони брендові, якісні й завжди одразу на декілька років повністю відповідають сучасним тенденціям. Скоро буде дуже сонячно, тепло, тому слід якомога скоріше оновлювати гардероб. Зробити це можна разом з брендом Twin Set, який вже має гарну репутацію по всьому світу та користується великими попитом.

Невеличка історія Twin Set

Вперше думки про створення бренду Twin Set з’явилися у 1978 році. Талановитий та ще зовсім «зелений» модельєр, який виріс у Франції, подумав про те, що непогано було б створити оригінальну колекцію трикотажних речей для жінок, які підкреслюватимуть красу, індивідуальність, ніжність. Так і було створено перші моделі речей Twin Set з візерунками, оригінальними принтами, стразами, вишиванкою. Жінки, які носять наряди цієї модної домівки виглядають дуже ніжно та зовсім не непристойно навіть у мінісукнях.

Для створення речей бренд Twin Set використовує зручний тонкий трикотаж, який оздоблюється дорогоцінними візерунками. Дуже мало аналогів можна знайти зараз.

Навіть на початку існування бренд мав змогу привернути до себе увагу майже з першого пострілу. Вже через рік цей модний дім почали звати на різноманітні вечірки, всесвітньо відомі подіуми. Компанія Twin Set довела, що навіть трикотажні речі можуть бути оригінальними, незвичними, вишуканими та стояти поряд з дуже відомими брендами.

Весінньо-літня колекція Twin Set 2022 року, про яку потрібно знати

Детальніше про нову колекцію

Нова колекція орієнтується на зворушливість, комфорт, елегантність. Вона називається точно так, як і сам бренд Twin Set. Весна-літо – це можливість для кожної жінки показати свою привабливість, жіночність, блиск в очах від того, яка вона красива та неймовірна.

У 2022-ому році компанія пропонує забути про мотиви в один колір та мінімалізм. Краще звернути увагу на квіткові насичені малюнки. Орнаменти, вишиванки, аплікації. Дизайнер активно використовував мереживо для того, щоб зробити образи ще ніжнішими, як раніше. У новій колекції чітко простежується висока французька мода.

Рекомендується звернути увагу на топи, сукні, костюми двійки, які роблять з люксового трикотажу. Всі образи надзвичайні, оскільки бренд вирішив відійти від власних стандартів та надати перевагу незвичним насиченим неоновим відтінкам у поєднанні з візерунками, кожен з яких повністю створювався руками.