Школа безпеки для дітей від мережі магазину Антошка

Школа безпеки для дітей від мережі магазину Антошка

Школа безпеки для дітей від мережі магазину «Антошка» здійснює важливу місію, дбаючи про безпеку та добробут наших маленьких клієнтів. Команда експертів, спеціалізованих на питаннях дитячої безпеки, створила інноваційну програму, яка забезпечує повністю безпечне середовище для розвитку та навчання дітей.

Особливості школи безпеки від Антошка

У рамках цієї школи безпеки діти отримують надзвичайно корисні знання, які надають їм впевненість у повсякденних ситуаціях. Спеціалісти навчають дітей правилам особистої безпеки вдома, на вулиці, у школі та під час відпочинку. Школа надає ретельну інструкцію щодо уникнення небезпек, які можуть виникнути вони розповідають про те, як розпізнати потенційні загрози та вчать, як правильно реагувати у критичних ситуаціях.

Унікальність цієї школи безпеки полягає в інтерактивному підході до навчання. Вона використовує цікаві ігри, рольові ситуації та імітацію реальних ситуацій, щоб діти могли навчитися реагувати на потенційні небезпеки з повним розумінням та самовпевненістю. Кожен урок у цій школі безпеки стає цікавою та захоплюючою пригодою, де діти активно беруть участь і вчаться один від одного.

Школа докладає особливої уваги формуванню позитивних звичок та навичок безпечної поведінки у дітей. Разом з ними діти вчаться проявляти обережність, доброту та взаємодопомогу. Школа безпеки створює атмосферу взаєморозуміння, де діти відчувають себе комфортно та захищеними.

Школа безпеки від магазинів Антошка – найкращий вибір для вашої дитини

Школа безпеки для дітей від мережі магазину «Антошка» є платформою, де діти можуть розвивати свої навички безпеки, навчатися відповідальності та стати впевненими у своїх можливостях. Ця платформа прагне створити майбутнє, де діти знають, як берегти себе та інших, де безпека стає невід’ємною частиною їхнього життя. Безпека дітей – пріоритет школи, і вона гордо пропонує їм можливість вивчити всі навички, необхідні для їхнього успішного та безпечного майбутнього.

Період проведення – 1-25 червня 2023.

Міста: Київ (ТРЦ RespublikaPark, ТРЦ Ocean Plaza, ТРЦ DREAM berry), Дніпро (ТРК МОСТ-сіті), Львів (ТЦ Роксолана), Харків (МегаАнтошка), Одеса (МегаАнтошка).

Додатково на https://www.youtube.com/@Antoshkacom/featured будуть підготовані відеоматеріали для загального доступу.

Розклад та реєстрація на заходиhttps://antoshka.ua/ua/safetyschool

Будь ласка, вкажіть, чи буде дитина з вами.