Подорож преміум-класу на автобусі Житомир-Берлін

Подорож преміум-класу на автобусі Житомир-Берлін

Кожна подорож — це подія, облаштована як незвичайними, так і буденними справами. А поїздка до Європи — ще й знайомство з продуманим до дрібниць укладом Старого світу та насолодження високим сервісом. Автобус Житомир-Берлін — надійний помічник у турне.

Деталі — до студії

Подорож довжиною 1700 км триває 28 годин. Завдяки комфортабельному транспортному засобу та ретельно спланованому маршрутові зі своєчасними зупинками у знакових місцях час не відчувається.

Шляхи та дороги

Автобус прямує через гостинні українські міста: Рівне, Луцьк, Львів. У Польщі вас зустрінуть Люблін, Варшава (переїзд над мальовничою Віслою), Познань. Далі через Франкфурт-на-Одері до місця призначення.

Квиток можна замовити до будь-якого пункту.

Технічна сторона

Перевозка здійснюється автобусом Mercedes Sprinter 316 на 8 місць. Салон преміального класу: оснащений телевізором, кондиціонером; крісла просторі, м’які, з відкидною спинкою та персональним підігрівом. Детальні фото на сайті https://perevozki.best/ru/.

Staff

Два професійних водія зі стажем більше 15 років у сфері міжнародних перевезень піклуються про безпеку в дорозі: чергуються кожні декілька часів, мають навички медичної допомоги. Невелика кількість пасажирів надає можливість приділити увагу кожному.

Під час оформлення замовлення чуйний персонал зорієнтує по деталям поїздки: відправка-прибуття, зупинки, тонкості перетинання кордону, необхідні документи та інше. Якщо виникне бажання подорожувати далі, доступна онлайн-послуга: придбати квиток на автобус Житомир-Амстердам.

Політика клієнтоорієнтованості

Туризм, навчання, дружній візит, робота — Європа задовольняє потреби сучасності. Щоб жити в ногу з часом, перевізником пропонується якісний сервіс в сфері міжнародних поїздок:

  • простота замовлення: онлайн в декілька кліків;
  • лояльна ціна, незалежна від коливань вартості палива;
  • допомога зі зборами;
  • універсальна лінійка маршрутів, оптимальні логістичні рішення;
  • підтримка клієнтів на всіх етапах надання послуги.

FAQ

Наостанок — питання від подорожуючих.

✔️ Закачує. Як бути? — Не відмічати від’їзд алкоголем; у кишеню — кислі льодяники, скибки лимону. Проте краще жування сірника нічого не вигадано.

✔️ Що ви зробите з моїм багажем? — Європейські дороги рівні, трясіння мінімальне. Але якщо турбуєтесь, можете обмотати валізу спіненим поліетиленом (наприклад, від san-store.com.ua).

✔️ Зріст 190 см. Як вміститися? — обирайте сидіння біля проходу.

✔️ Боюсь змерзнути. — Кожне пасажирське крісло оснащене автономним підігрівом. В автобусі є стоатегічний запас ковдр.

«Тільки про дві речі ми шкодуватимемо на смертному одрі — що мало любили і мало подорожували» — Марк Твен.