Петля задніх дверей у зборі для вантажівки

Петля задніх дверей у зборі для вантажівки

Кожна техніка та автомобільна зокрема має своє призначення. Для його виконання потрібно скомпонувати багато факторів. Один із них – наявність фурнітури на вантажних авто. Петлі на ворота напівпричепа, як і інші види фурнітури, виконують свою функцію в загальній робочій системі вантажівки. Якщо руйнуванню петлі нічого не загрожує, то експлуатація транспортного засобу стає безпечною. Немаловажним є і матеріал, який використовується для виготовлення петель. Показник товщини також слід враховувати.

Дані деталі зазнають механічних навантажень і повинні з ними успішно справлятися. Сонце, мороз, волога – ще одне випробування для запірних елементів. Петля задніх дверей в зборі для вантажівки, фургона, причепа Alta 250х66х4 мм (нерж) – надійний виріб. Його формат певного розміру та форми. Використовується для кріплення задніх воріт.

Підбирається відповідно до передбачуваного навантаження на петлі. Якщо задні двері мають великі полотна, то невелика петля їх не втримає. Вивчення параметрів під час вибору – першорядне завдання.

Петлі, що відповідають вимогам конкретної вантажівки, фургона, причепа забезпечують герметичність кузова. Впливає це і на надійність запірних пристроїв. Відсутність перекосів – злагоджена робота замку. Гнізда залишаться цілими і відвисання дверей не станеться.

Петля задніх дверей у зборі для вантажівки, фургона, причепа 270х86х3 мм (цинк) – виріб з антикорозійним захистом.

Його товщина залишається стабільною, тому рівномірне прийняття петлями навантаження дверей сприяє їхньому плавному відкриванню.

Фурнітуру цієї категорії завжди вибирають із урахуванням якості.