Корисні поради по вибору люстри

Корисні поради по вибору люстри

Вибрати люстру не так просто, як здається. Вони не тільки освітлюють простір, вони також додають приємний декоративний штрих. Але щоб служити цим цілям, потрібен світильник, який має правильний розмір і розміщений в належному місці. Це визначить, чи буде люстра ефективно забезпечувати світло і підвищувати візуальну привабливість. Знання вимірів простору дозволяє дізнатися, які розміри повинен мати ваш світильник і як низько підвішувати його до стелі для адекватного освітлення. Люстри також повинні відповідати тематиці та декору кімнати, інакше вони зіпсують зовнішній вигляд і відчуття простору. Але люстри призначені не тільки для приміщень. Ви можете встановлювати їх і на вулиці, якщо вони мають відповідне кріплення. Тож, використовуйте люстру по максимуму, навчившись вибирати саме ту, яка добре підходить для вашого приміщення.

Висота стелі має значення

Відстань між верхньою частиною люстри і стелею впливає на ефект, який люстра справляє в кімнаті. Якщо люстра занадто низька, ви можете врізатися в неї, а якщо люстра занадто висока, вона може випромінювати недостатньо світла. Стандартна стеля має висоту 2,5 метрів. Якщо стеля вища, існує правило — збільшувати висоту люстри на 7 см на кожні додаткові 30 см. Люстри у відкритому проході повинні мати 2 метри між низом світильника і підлогою, щоб легко і безпечно орієнтуватися в просторі. Якщо ви вирішили повісити люстру над ванною, збільште відстань на 30 см, щоб ви могли зайти і вийти з ванни, не вдарившись головою.

Вибір люстри під тему кімнати

Ваша люстра повинна відповідати загальній тематиці простору.

  • Доповніть шикарну кухню, розмістивши 3 міні-люстри по центру стелі.
  • Витіюваті люстри доречні в багато прикрашених кімнатах. Але не перевантажуйте простір великими, кричущими люстрами.
  • Маленькі, прості люстри недоречні для офіційної їдальні, але добре вписуються в повсякденні кімнати з білими або нейтральними стінами.
  • Голі лампочки канделябрів працюють з формальним декором. Зменшіть формальний вигляд за допомогою скла або плафонів для люстри, щоб створити невимушену атмосферу.
  • Спробуйте різні текстури люстри, щоб змінити атмосферу. Поєднуйте сучасні та традиційні світильники для унікальності.
  • Барабанні плафони з кристалами в сучасній кімнаті — варіант, якщо ви прагнете бути в тренді. Якщо у вас традиційна тематика, встановіть світильники, які світять вгору.
  • Люстри, які світять вниз, створюють неформальну атмосферу.

Використавши цю інформацію, ви зможете придбати саме ту люстру, яка ідеально впишеться в ваше приміщення.