Jackery Explorer 300 Plus, опис.

Jackery Explorer 300 Plus, опис.

Від подорожей до кемпінгу та непередбачених відключень електроенергії, Jackery Explorer 300 Plus — це портативна електростанція, яка стане надійним супутником у будь-яких обставинах. Давайте розглянемо, чому ця електростанція заслуговує на увагу.

Потужність, на яку можна розраховувати

Jackery Explorer 300 Plus пропонує вражаючу потужність у 293 ватт-години, що робить її ідеальним вибором для зарядки ваших пристроїв, від смартфонів до ноутбуків. З різними портами USB та AC ви отримуєте всю необхідну гнучкість для підключення різних пристроїв.

Сонячна енергія — шлях до екологічної стійкості

Однією з переваг Jackery Explorer 300 Plus є її сумісність з сонячними панелями. Ви можете заряджати цю електростанцію за допомогою чистої сонячної енергії, що робить її відмінним вибором для природолюбів-подорожників та прихильників сталого способу життя.

Легкість переносу без зусиль

З дизайном, схожим на ручну кладь, та вагою всього 3,1 кг, Jackery Explorer 300 Plus легко переноситься з місця на місце. Більше не потрібно хвилюватися, де зарядити ваші гаджети, навіть коли ви подалі від міської інфраструктури.

Вбудована інверторна технологія

З інверторною технологією чистого синусоїдального струму Джекери Explorer 300 Plus забезпечує стабільне та безпечне живлення для ваших пристроїв. Це особливо важливо для чутливої техніки, такої як ноутбуки, фотокамери та медичне обладнання.

Різноманіття портів для підключення

Електростанція обладнана різноманітними портами, включаючи USB-A, USB-C та AC, що дозволяє заряджати кілька пристроїв одночасно. Ви можете бути впевнені, що у вас завжди буде доступ до енергії, коли це необхідно.

Jackery Explorer 300 Plus оснащений інтелектуальною системою управління споживанням, яка оптимізує витрати енергії відповідно до підключених пристроїв. Це підвищує ефективність використання електростанції та продовжує її термін служби.

У світі, де ми всі залежимо від електроенергії, Jackery Explorer 300 Plus виділяється як надійний та потужний джерело енергії. Безпечна, переносна та екологічно стійка — вона робить ваше життя простішим, куди б ви не вирушили.

Купити переносну компактну електростанцію Jackery Explorer 300 Plus з гарантійним обслуговуванням завжди можна в офіційних представників Джекері Про. На ринку сьогодні дуже багато різної продукції, уникайте підробок.