Грилі Weber: чудова можливість зібрати родину навколо столу

Грилі Weber: чудова можливість зібрати родину навколо столу

Компанія Weber 70 років є провідною на ринку обладнання для барбекю, кожна її модернізація розширює можливості приготування. Виробника характеризують висока якість, широкий асортимент і технічні вдосконалення.

Кращий сучасний гриль «Вебер»за доступною ціною ви можете вибрати та купити в інтернет-магазині Grill Shop, де представлені сертифіковані товари бренду. Типи грилів та їх особливості:

  • Вугільний. На кришці є ручка з термозахистом і вбудований термометр. Основа покрита порцеляновою емаллю, а решітка виготовлена з жароміцної сталі. Передбачена широка робоча поверхня для великої кількості порцій. Зберігається класичний смак барбекю. Існує два способа приготування – на відкритому вогні або завдяки конвенції. Портативний варіант має невелику вагу, важливим для нього є наявність дверцят для додавання вугілля.
Модель грилю «Вебер» вугільного типу
  • Газовий. Працює на пропані або природному газі, розігрівається за 5 хвилин. Легкий і зручний в експлуатації. Смаження декількох справ відбувається на потужних керованих пальниках конічної форми з нержавіючої сталі. Новий стандарт цього типу базується на розумній технології iGrill. Портативний варіант за вагою не перевищує 15 кг, має знімні елементи і аромопластини для збору жиру під час готування.
  • Електричний. Матеріали – алюміній або нержавіюча сталь, є зручна чавуна решітка. У великих моделях встановлено кілька ТЕНів. Модель працює від мережі на 220 В і швидко розігрівається, для контролю вона оснащена термодатчиком на кришці. В комплекті є столик під кухонне приладдя. За габаритами такі моделі поділяються на компактні для пікніків, стандартні для дому і великогабаритні – для ресторанів.
  • Пелетний. Діапазон робочих температур становить 95-315 °C, що дозволяє обсмажувати стейк і готувати десерт. Покриття з порцелянової емалі захищає гриль від іржі та розтріскування. Пелетне паливо вважається більш екологічним, зручним і чистим. Дерев’яні гранули швидко дають жар і створюють смак справи на дровах. Цифровий термометр Weber Connect сповіщає про етапи приготування на телефон або ЖК-дисплей.

Компанія розробила різні типи грилів за джерелом енергії, розміром, дизайном, але всі їх об’єднують зручність експлуатації, практичність, транспортабельність і функціональність.

Пелетний тип грилю «Вебер»

Де можна придбати якісну продукцію американського виробника

В інтернет-магазині Grill Shop досвідчені консультанти розкажуть про різні типи і особливості грилів Weber, також можна особисто відвідати магазин у Києві і побачити весь товар з найкращими цінами. При покупці надається сервісна гарантія, доставка здійснюється в усі регіони України.