Генеральне чи підтримуюче? Яке прибирання обрати.

Генеральне чи підтримуюче? Яке прибирання обрати.

Часто ти вагаєшся, який вид прибирання замовити, але все дуже просто.
Генеральне прибирання спрямоване на усунення стійки забруднень, миття важкодоступних зон, миття та дезінфекцію висококонтактних поверхонь, складання речей та предметів, та ще безліч потрібних для досягнення чистоти процесів.
3 підтримуючим все значно простіше. Воно спрямоване на підтримку чистоти після генерального.
Переходь на наш сайт клінінгу і там ти знайдеш всю необхідну інформацію.
Або звертайся за консультацією за телефоном: 073-454-50-82.Ще ми раді вам повідомити , що у нас ви можете придбати абонемент на
прибирання. Абонемент це дуже зручно та вигідно.

Як це працює?

• Ти купуєш абонемент відповідно до площі своєїквартири/будинку.

• В абонемент входить 3 або 4 прибирання.

• Економія — вартість прибирання з абонементу є нижчою, ніж вартість разового прибирання.

• Термін дії — 60 днів з моменту покупки. Тепер у тебе є можливість запланувати усі прибирання заздалегідь.

Генеральне та підтримуюче прибирання: Вибір, Зручність, та Вигода.

Сучасний ритм життя залишає нам дуже мало часу для турбот про наше житло, тому вибір між генеральним та підтримуючим прибиранням може стати важливою рішенням для багатьох. Для кращого розуміння, давайте розглянемо обидва види прибирання та визначимо, який може бути оптимальним у конкретних ситуаціях.

Генеральне прибирання: ретельний захід для чистоти. Генеральне прибирання — це велика подія для вашого житла. Воно спрямоване на усунення стійких забруднень, миття важкодоступних зон, а також на дезінфекцію висококонтактних поверхонь. Цей процес включає в себе складання речей та предметів, створення ідеального фону для чистоти. Генеральне прибирання часто проводиться періодично, наприклад, один або два рази на рік.

Підтримуюче прибирання: збереження чистоти без зайвих зусиль. Підтримуюче прибирання, навпаки, спрямоване на підтримку чистоти після генерального прибирання. Це позбавляє вас необхідності великого витрати часу та зусиль, забезпечуючи систематичне утримання порядку. Це включає в себе щоденне прибирання, видалення пилу, пилососіння та вологе прибирання для підтримки свіжості вашого простору. Підтримуюче прибирання дозволяє тримати ваше житло в порядку, економляючи вас від накопичення забруднень та пилу.

Досвід нашої компанії дозволить задовольнити потреби не лише вашої родини, а й знайде рішення для вашого бізнесу і прибирання вашого офісу.