Біномо відгуки 2022: огляд платформи

Біномо відгуки 2022: огляд платформи

Binomo – відома торгова платформа. Якщо ви зацікавлені у використанні цієї платформи, настійно рекомендуємо вам знати кілька речей про її історію та доступні інструменти. У цьому огляді торгової платформи ми розглянемо різні інструменти та функції, доступні на платформі.

На перший погляд, торгові платформи Binomo зосереджені на технологіях. Як користувач, ви можете скористатися перевагами руху базового активу вгору та вниз. Це вказано на веб-сайті, коли пояснюється, що Binomo в першу чергу розроблено для трейдерів, які бажають скористатися перевагами коливання цін на валюти, акції та товари. Щоб більш детально дізнатися про платформу, вам слід продивитися Біномо відгуки від досвідчених трейдерів та фінансових експертів.

 

Особливості платформи Біномо

Binomo призначений для всіх типів трейдерів і клієнтів, які шукають доступ до корисних торгових інструментів. Завдяки тому, як веб-сайт розроблено та представлено, трейдери легко зрозуміють, що платформа Binomo містить потрібний набір інструментів, які можуть допомогти просувати оптимізовану торгівлю.

Біномо відгуки 2022: огляд платформи

Торговий додаток Binomo

Якщо в організації є мобільний додаток, це один пункт, який варто розглянути. Ви можете торгувати будь-де та будь-коли за допомогою мобільних додатків.

Мобільна торгова платформа доступна від Binomo. Програмне забезпечення для iOS доступне в Apple Store, а додаток для Android – у Google Play Store.

Можливість отримувати сповіщення – це одна з функцій програми, яка недоступна на інтернет-платформі. Сповіщення можуть допомогти вам, сповіщаючи про розвиток ринку та інформуючи вас, коли виконуються певні попередні умови транзакції.

 

Binomo: бонуси та акції

Для ваших перших інвестицій більшість брокерів надають бонуси, а також рекламні акції. Бонуси доступні в розділі «Каса» платформи Binomo. Вони проводять турніри на регулярній основі, кожен з яких адаптований до різних облікових рівнів. Залежно від масштабу та типу турніру плата за вхід коливається від безкоштовного до 30 доларів США. Турніри мають призові фонди від 300 доларів США до 40 000 доларів США. Існують інші фінансові переваги, доступні на рівні облікових записів Gold і VIP, як зазначено в розділі облікових записів.

 

Binomo: регулювання та безпека

З 2018 року Binomo стала членом Міжнародної фінансової комісії (IFC) категорії А. IFC є некомерційною організацією, яка допомагає регулювати фінансові ринки, а також той факт, що Binomo був авторизований, свідчить про їх брокерську репутацію.

IFC підтримує компенсаційний фонд для багатьох своїх членів, що вигідно трейдерам. Це означає, що коли щось трапиться з Binomo і кошти будуть скомпрометовані, трейдери будуть покриті до 20 000 євро. Цей запобіжний захід гарантує захист коштів трейдерів і те, що Binomo визнає цінність їхніх ресурсів.

Крім того, Binomo є членом IFC категорії A, акредитований FMMC. Вони також регулярно перевіряються відділом VerifyMyTrade IFC. Такі регулярні аудити, а також їх незалежна сертифікація засвідчують чесність брокерської діяльності Binomo.

Binomo також знаходиться в процесі отримання ліцензії від CySEC. Регулювання є важливим для міжнародних клієнтів при виборі брокера, і всі ці сертифікати, аудити, а також нормативні документи вказують на те, що Binomo є респектабельним брокером із вигідними торговими умовами.

 

Як створити обліковий запис на Binomo?

Щоб створити обліковий запис для Binomo, виконайте наведені нижче інструкції. Для зручності клієнтів сайт доступний на хінді, англійською та іншими мовами.

  • Перейдіть на сторінку входу Binomo.
  • Запишіть адресу електронної пошти та пароль.
  • Виберіть валюту, яку хочете обміняти. Після реєстрації ви не зможете змінити валюту свого облікового запису.
  • Прочитайте та прийміть умови клієнтської угоди.
  • Виберіть «Створити обліковий запис».

Використовуйте електронну адресу, а також створений вами пароль для входу в Binomo згодом.

Якщо ж вам не підходить ця платформа, зверніть увагу, зокрема, на NinjaTrader, яка теж пропонує досить вигідні умови.